RAZPORED ZBOROV NA 53. REVIJO PRIMORSKA POJE 2022

sobota, 23. 04. 2022 SOLKAN (pokrito kotalkališče) ob 18.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR SANJE, NOVA GORICA Eva Slokar
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR BAZOVICA, REKA Zoran Bajduk
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR VESNA, KRIŽ Rado Milič
4 ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROŽE, NOVA GORICA Andreja Rustja
5 VOKALNA SKUPINA RADOST, GODOVIČ Damjana Vončina
6 MEŠANI PEVSKI ZBOR DR. FRANČIŠEK LAMPE, ČRNI VRH NAD IDRIJO Katja Bajec Felc

sobota, 30 .04. 2022 COL (osnovna šola) ob 20 uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR PIVKA Marcel Štefančič
2 ŽENSKI PEVSKI ZBOR SOŽITJE, PODMELEC Martina Filej
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR GEORGIOS, PIRAN Danijel Grbec
4 LOVSKI OKTET JAVORNIKI, POSTOJNA Dušan Kafol
5 KLAPA PLANTA, VIPAVA Klara Maljuga

sobota, 7. 05. 2022 VRTOVIN (dvorana krajevne skupnosti) ob 20 uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR TRIGLAV, SPLIT Tatjana Kurajica
2 DRAMSKO PEVSKA SKUPINA ZARJA DU AJDOVŠČINA Zora Gregorc
3 OKTET CASTRUM, AJDOVŠČINA Nadja Bratina Berčan
4 MEŠANI PEVESKI ZBOR JOŽE SREBRNIČ, DESKLE Minka Markič
5 ANAKROUSIS PROJECT, GROPADA Lora Pavletic
6 ŽUPNIJSKI PEVSKI ZBOR SVETEGA URBANA, GODOVIČ Damjana Vončina

sobota, 7. 05. 2022 BILJE (Dom krajanov Negovana Nemca) ob 20 uri
1 DRUŠTVO LOVSKI PEVSKI ZBOR ZLATOROG, VIPAVA Igor Hodak
2 ŽENSKI PEVSKI ZBOR ŽAREK, SLAP OB IDRIJCI Marjetka Luznik
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR POBRATIMIJA, NOVA GORICA Vladimir Čadež
4 PEVSKA SKUPINA STUDENEC, PIVKA Irena Rep
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR AmorVincit, NOVA GORICA Ingrid Kragelj

nedelja, 08. 05. 2022 TRENTA (Info središče TNP dom Trenta) ob 17.uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR TRIGLAV, TRENTA Zdravko Kravanja
2 PEVKE LJUDSKIH PESMI KD BORJAČ, SEŽANA Neža Bandel
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR IVANA LAHARNARJA-PLANOTA Tadeja Bičič
4 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA DANICA, GORICA Jana Drassich
5 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA ŠMIHEL Tjaša Smrdel
6 MEŠANI PEVSKI ZBOR ZDRAVKO MUNIH, MOST NA SOČI Mirjam Klinkon

nedelja, 08. 05. 2022 BERTOKI (zadružni dom) ob 18.uri
1 PEVSKA SKUPINA KULTURNEGA DRUŠTVA KORTE Klemen Miklavčič
2 ŽENSKI PEVSKI ZBOR MORJE, UNIV.ZA TRETJE ŽIV.OBDOBJE MORJE Barbara Kopačin
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR KD ALOJZ KOCJANČIČ PUČE- KOŠTABONA Ivana Milka Pucer
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR PROVOX, NOVA GORICA Matej Petejan
5 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA KORALA, KOPER Anton Baloh
6 MOŠKI PEVSKI ZBOR SREČKO KUMAR, KOJSKO Bogdan Kralj

petek, 13. 05. 2022 IZOLA (kulturni dom) ob 20.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR ZDU MO KOPER Vladislav Korošec
2 IDRIJSKI NEOKTET, IDRIJA Elizabeta Lampe
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR MAESTRAL, KOPER Danijel Puklavec
4 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA BARKOVLJE Aleksandra Pertot
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR TABOR KALC 1869, KNEŽAK Ana Celin Lenarčič

sobota, 14. 05 .2022 POSTOJNA (kulturni dom) ob 20.uri
1 KOMORNI PEVSKI ZBOR ZVEZE SLOVENCEV NA MADŽARSKEM Tomaž Kuhar
2 KLAPA SKALA, GROPADA Lora Pavletić
3 DEKLIŠKA VOKALNA SKUPINA PRIMORSKO, MAČKOLJE Aleksandra Pertot
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR FANTJE IZPOD GRMADE, DEVIN-NABREŽINA Bogdan Kralj
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR HRAST, DOBERDOB Hilarij Lavrenčič

nedelja, 15. 05. 2022 SVETI PETER (kulturni dom) ob 18.uri
1 PEVSKA SKUPINA KANTADORE, GRADIN
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR ENCIJAN, PULA Ina Cerovečki
3 ŽENSKI PEVSKI ZBOR PRISTAN, UNIV.ZA TRETJE ŽIV.OBDOBJE KOPER Eneja Baloh
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR RAZPOTJE, COL Martina Peljhan
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR COMINUM, KOMEN Luka Vetrih

petek, 20. 05. 2022 ŠTANDREŽ (Cerkev sv. Andreja apostola) ob 20.30 uri
1 VOKALNA SKUPINA GOLDINAR, POSTOJNA Miha Šušteršič
2 CERKVENI MEŠANI PEVSKI ZBOR ZVON, ILIRSKA BISTRICA Damjana Kinkela
3 KOMORNI ZBOR IPAVSKA, VIPAVA Damjana Vončina

petek, 20.5.2022 ŠTEVERJAN (Dom na Bukovju) ob 20.30 uri
1 ZDRUŽENA MoPZ TABOR OPČINE IN MoVS STANE MALIČ, OPČINE David Žerjal
2 ŽENSKI PEVSKI ZBOR AJDA, UMAG Vesna Car
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR SEŽANA Andreja Tomažič Hrvatin
4 VOKALNA SKUPINA GRLICA, BUDANJE Katarina Kodele Zadnikar
5 KOMORNI ZBOR MUSICA VIVA,TOLMIN Erika Bizjak

sobota, 21. 05. 2022 JASEN (vaški dom) ob 18.uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR AVGUST ŠULIGOJ, ILIRSKA BISTRICA Anamarija Surina
2 VOKALNA SKUPINA BRKINCI, POSTOJNA
3 ŽENSKA PEVSKA SKUPINA TUŠČAK, BAČ Morena Hostinger
4 GORIŠKI KOMORNI ZBOR, NOVA GORICA Matjaž Šček
5 ŽENSKA PEVSKA SKUPINA KALINA, ILIRSKA BISTRICA Janja Konestabo
6 KOMORNI DEKLIŠKI ZBOR VOX ILIRICA, ILIRSKA BIRSTRICA Elena Sedmak

sobota, 21. 05. 2022 OPATJE SELO (na trgu) ob 19.uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR KRAS OPATJE SELO Pavel Pahor
2 VOKALNA SKUPINA GLAS, BILJE Ingrid Praznik
3 ŽENSKI PEVSKI ZBOR KRAS OPATJE SELO Aleksander Zavadlav
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR ANTON KLANČIČ, MIREN Matej Petejan
5 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA VOGRINKE, VOGRSKO Ingrid Praznik
6 VOKALNI ANSAMBEL REUNION, SOLKAN Matej Petejan

sobota, 21. 05. 2022 ŠTIVAN (Cerkev sv. Janeza Krstnika) ob 20. uri
1 CERKVENI PEVSKI ZBOR DEVIN ŠTIVAN Herman Antonič
2 VOKALNA SKUPINA ALIKVOT, POSTOJNA Luka Vetrih
3 VOKALNA SKUPINA TAMARISKA, IZOLA Andreja Štucin Cergol
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR SVETA LUCIJA, LUCIJA Uroš Savec

sobota, 21.05.2022 DOMJO (Kulturni center Anton Ukmar) ob 20. uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR PERGULA, SVETI PETER Marino Vižintin
2 VOKALNA SKUPINA BRIŠKE TRCINKE, BUKOVJE Mojca Cej
3 MOŠKI ZBOR TABOR, LOKEV Miran Žitko
4 VOKALNA SKUPINA LIJAK 1883, VOGRSKO Mojca Cej
5 ŽENSKI PEVSKI ZBOR ,PREM Jelka Bajec Mikuletič

nedelja, 22. 05. 2022 BRANIK (kulturni dom) ob 18.uri
1 KUD VOKALNA SKUPINA, DREŽNICA Urška Kranjc
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR FRANC ZGONIK, BRANIK Jernej Rustja
3 KOMORNI ZBOR ISKRA, BOVEC Klemen Miklavčič
4 VOKALNA SKUPINA MOZAIK, NOVA GORICA Patrick Quaggiato
5 VOKALNA SKUPINA ARDEO, ŠEMPAS Maja Bratina
6 MEŠANI PEVSKI ZBOR DIVAČA Matej Penko

petek, 27. 5. 2022 GRGAR (kulturni dom) ob 20.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR JEZERKE, ZAGORJE Tatjana Lutar
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR NOVA GORICA Bogdan Brecelj
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR LIPA, RAVNICA Andrej Filipič
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR FRAN VENTURINI, DOMJO Cinzia Sancin
5 VOKALNA SKUPINA FLANCE, KNEŽA Anja Kavčič Drole

petek, 27. 5. 2022 GORICA (KC Lojze Bratuž) ob 20.30 uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR TONČKA ČOK, LONJER KATINARA Manuel Purger
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR SLAVEC, SOLKAN Miran Rustja
3 VOKALNA SKUPINA MAVRICA, POSTOJNA Jelka Bajec Mikuletič
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR RDEČA ZVEZDA, SALEŽ-ZGONIK Rado Milić
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR JACOBUS GALLUS, TRST Marko Sancin

petek, 27. 5. 2022 BAZOVICA (vrt Gospodarske Zadruge) ob 20.30 uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENEC – SLAVEC, BORŠT-RICMANJE Danijel Grbec
2 LJUDSKE PEVKE KD MANDRAČ, KOPER
3 LOVSKI PEVSKI ZBOR DEKANI Anton Baloh
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR MIRKO FILEJ, GORICA Klanjšček Zdravko
5 ŽENSKA PEVSKA SKUPINA STU LEDI, TRST Anastasia Purič
6 MOŠKI PEVSKI ZBOR POBJE, ČRNI VRH NAD IDRIJO Veronika Škedelj

sobota, 28. 05. 2022 KNEŽAK (osnovna šola) ob 20.uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR NAŠE VASI, TIPANA David Tomazetič
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR DRAGOTIN KETTE, ILIRSKA BISTRICA Janja Konestabo
3 PORTOROŠKI ZBOR, PORTOROŽ Saša Prinčič
4 MOŠKI PEVSKI ZBOR IZOLA Anton Baloh
5 ŽENSKI PEVSKI ZBOR VEČERNICA, AJDOVŠČINA Miran Rustja
6 MEŠANI MLADINSKI ZBOR ŠEMPETER – VRTOJBA Mojca Maver Podbersič

sobota, 28. 05. 2022 KROMBERK (grajsko dvorišče) ob 20. uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR KROMBERŠKI VODOPIVCI Mojca Cej
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR VASILIJ MIRK PROSEK-KONTOVEL Goran Ruzzier
3 VOKALNA SKUPINA BISERNICE, SOLKAN Mojca Cej
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR VRTOJBA Luka Vetrih

nedelja, 29. 05. 2022 CERKNO (osnovna šola) ob 18.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR TICE, SPODNJA IDRIJA Nataša Trček
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENSKI DOM, ZAGREB Ivica Ivanović
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR POLJUBINJ Nejc Leban
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR POSTOJNA Matjaž Šček
5 VOKALNA SKUPINA ŠUMLJAK, BUDANJE Katarina Kodele Zadnikar

sobota, 4. 06. 2022 GRAČIŠČE (dvorana Gračišče) ob 20.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR SINJI GALEB, IZOLA Iva Dobovičnik
2 MOPZ CIRILA KOSMAČA, KOPER Miran Zadnik
3 VOKALNA SKUPINA SLAVNA, SLAVINA Miran Žitko
4 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA VANDA KRIŽA,J OREHEK Florijana Žnidaršič
5 PRIMORSKI AKADEMSKI ZBOR VINKO VODOPIVEC, LJUBLJANA Jakob Barbo

nedelja, 5. 06. 2022 HRPELJE (kulturni dom) ob 18.uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR ULKA, ANKARAN Miran Zadnik
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR DU BERTOKI-PRADE Jari Jarc
3 FANTOVSKI PEVSKI ZBOR PEDAGOŠKE FAKULTETE UNIV.NA PRIMORSKEM Barbara Kopačin
4 DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR PEDAGOŠKE FAKULTETE UNIV.NA PRIMORSKEM Andreja Štucin Cergol
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR FRANČIŠEK BORGIA SEDEJ, ŠTEVERJAN Patrick Quaggiato

nedelja, 5. 6. 2022 UMAG (gledališka dvorana »Antonio Coslovich«) ob 19.uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROŽA PORTOROŽA Vladislav Korošec
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR DELFIN, IZOLA Maja Cetin
3 ŽENSKI PEVSKI ZBOR MIRTA, IZOLA Eneja Baloh
4 KRAŠKA KLAPA, SEŽANA Saša Prinčič
5 CORO MISTO / MEŠANI PEVSKI ZBOR HALIAETUM, IZOLA Lora Pavletić
6 MOŠKI PEVSKI ZBOR NAPEV, BATUJE Luka Vetrih

petek, 10. 6. 2022 PROSEK (na Balancu) ob 20.uri
1 MEŠANI PEVSKI ZBOR BONACA, PIRAN Barbara Murata
2 OKTET ALJAŽ, SVETI ANTON Matej Lazar
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR SLAVNIK, HRPELJE Andreja Tomažič Hrvatin
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA BAZOVICA Tamara Ražem Locatelli
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR MAČKOLJE Matej Lazar

petek, 10. 6. 2022 SOVODNJE (Kulturni dom Jožef Češčut) ob 20.30 uri
1 SLOVENSKI LOVSKI PEVSKI ZBOR, DOBERDOB Zulejka Devetak
2 VOKALNO INSTRUMENTALNA SKUPINA SANJE S KITARO, NOVA GORICA Eva Slokar
3 VOKALNA SKUPINA GADIČKE, POLJUBINJ Marjeta R. Rakušček
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR ENSEMBLE ROMJAN, RONCHI Silvia Pierotti
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR FRANCE PREŠEREN, BOLJUNEC Jari Jarc

sobota, 11. 06. 2022 DOLENJA TREBUŠA (kulturni dom) ob 20. uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR GOLOBAR, BOVEC Danilo Durjava
2 VOKALNA SKUPINA LIŠKA DEKLETA, LIG Metoda Humar
3 MOŠKI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ, DOLENJA TREBUŠA Matej Kavčič
4 ŽENSKI PEVSKI ZBOR CERKLANKE, CERKNO Vanja Lampič
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ, DOLENJA TREBUŠA Matej Kavčič

sobota, 11. 06. 2022 ŠEMPAS (kulturni dom) ob 20.uri
1 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA ZIMZELEN, NOVA GORICA Uroš Cej
2 OKTET BORI, POSTOJNA Janez Gostiša
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR PLANINSKA ROŽA, KOBARID Mirjana Antih Čebokli
4 TRŽAŠKI PARTIZANSKI PEVSKI ZBOR PINKO TOMAŽIČ, TRST Pia Cah

nedelja, 12. 06. 2022 FAMLJE (Dvorana Rudnik Vreme) ob 18.uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR VINOGRAD, VRTOVIN Katja Bajec Mihelj
2 KLAPA ŠKVADRA, GORNJA KOŠANA Barbara Dolgan
3 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA DEVE, OŠ KOPER Eneja Baloh
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALCA KOPER Klemen Miklavčič
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR LOJZE BRATUŽ, GORICA Mira Fabjan

nedelja, 12. 06. 2022 TABOR NAD DORNBERKOM (na trgu) ob 18.uri
1 VOKALNA SKUPINA ŽENE IZ DORNBERKA Anja Šinigoj
2 MOŠKI PEVSKI ZBOR DORNBERK Janko Harej
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR REČAN ALDO KLODIČ, LIESSA Davide Tomazetič
4 DEKLIŠKI ZBOR ZARJA, DORNBERK Anja Šinigoj

petek, 17. 06. 2022 ŠEMPETER (pred Coroninijevem dvorcem Šempeter) ob 20.uri
1 ŽENSKA VOKALNA SKUPINA RUPA-PEČ Zulejka Devetak
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA, ŠEMPAS Katja Bajec Mihelj
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR ŠTANDREŽ Zulejka Devetak
4 MEŠANI PEVSKI ZBOR CIRIL SILIČ, VRTOJBA Silvan Zavadlav
5 VOKALNA SKUPINA CHORUS 97, MIREN Vladimir Čadež

petek, 17. 06. 2022 BAZOVICA (Cerkev sv. Marije Magdalene) ob 20.uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR JANEZ SVETOKRIŠKI, VIPAVSKI KRIŽ Peter Vidrih
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR STANKO PREMRL, PODNANOS Anja Jurca
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR MOTIV, NOVA GORICA Miran Rustja

sobota, 18. 06. 2022 TREBČE (Ljudski dom) ob 20.00 uri
1 MOŠKI PEVSKI ZBOR VALENTIN VODNIK, DOLINA Anastazija Purič
2 MEŠANI PEVSKI ZBOR BURJA, POSTOJNA Jelka Bajec Mikuletič
3 VOKALNA SKUPINA VINIKA, GORIŠKA BRDA Franka Žgavec
4 SKUPINA LJUDSKIH PEVK KORENINE, TOLMIN Majda Luznik
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR PRIMORJE, AJDOVŠČINA Matjaž Remec

nedelja, 19. 06. 2022 ZAVARH (Cerkev sv.Florjana) ob 17.uri
1 MOŠKI ZBOR ŠTMAVER, GORICA Nadja Kovic
2 ŽENSKI PEVSKI ZBOR STRMICA DU, ROŽNA DOLINA Miran Rustja
3 PEVKE LJUDSKIH PESMI KD KRAŠKI ŠOPEK, SEŽANA Andreja Gerželj Breščič
4 PEVSKA SKUPINA IZVIR, ŠMIHEL Cvetko Lenarčič
5 VOKALNA SKUPINA KRESNIK, SEŽANA Miran Žitko
6 MEŠANI PEVSKI ZBOR DURI, COL Veronika Škedelj

nedelja, 19. 06. 2022 PIVKA (osnovna šola) ob 18.00 uri
1 ŽENSKI PEVSKI ZBOR PROSEK-KONTOVEL Marko Štoka
2 OKTET SOTOČJE, ČRNIČE Jani Klančič
3 MEŠANI PEVSKI ZBOR BRNISTRA, SVETI ANTON Sonja Mezgec
4 ŽENSKI PEVSKI ZBOR IVAN RIJAVEC, ČRNI VRH NAD IDRIJO Katja Bajec Felc
5 MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALA, KOPER Andrej Makor