51. revija Primorska poje 2020

By  •  22.22.2020 at 10:11  •  0 Comments

Nastopi zborov po revijah:

petek, 28.02.2020 VIPOLŽE (vila Vipolže) ob 20.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR MIRKO FILEJ
VOKALNA SKUPINA GLAS, BILJE
VOKALNA SKUPINA GOLDINAR, POSTOJNA
ŽENSKA PEVSKA SKUPINA STU LEDI, TRST
VOKALNA SKUPINA ŠUMLJAK, BUDANJE
MEŠANI PEVSKI ZBOR COMINUM, KOMEN

sobota, 29.02.2020 BILJE (Dom krajanov N.Nemec Bilje) ob 18.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR NAŠE VASI, TIPANA
MEPZ SLOVENSKI DOM KPD BAZOVICA, REKA
MEŠANI PEVSKI ZBOR REČAN ALDO KLODIČ, GARMAK
VOKALNA SKUPINA, DREŽNICA
MEŠANI PEVSKI ZBOR SLAVEC, SOLKAN
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA PLEJADE, AJDOVŠČINA
MEPZ TABOR KALC 1869 KNEŽAK

sobota, 29.02.2020 GRAČIŠČE (dvorana Gračišče) ob 19.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR CIRILA KOSMAČA, KOPER
ŽENSKI PEVSKI ZBOR SOŽITJE, PODMELEC
OKTET BORI, POSTOJNA
VOKALNA SKUPINA LIRA, CERKNO
KLAPA ŠKVADRA, GORNJA KOŠANA
OKTET QERCUS, GORIŠKA BRDA
VOKALNA SKUPINA ANAKROUSIS, GROPADA

nedelja, 01.03.2020 BRANIK (kulturni dom) ob 18.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR KRAŠKI DOM, REPENTABOR
ŽENSKI PEVSKI ZBOR, PREM
MEŠANI PEVSKI ZBOR ŽUPNIJE VOLČE
UČITELJSKI PEVSKI ZBOR OŠ PIVKA
MEŠANI PEVSKI ZBOR CIRIL SILIČ, VRTOJBA
PEVSKA SKUPINA STUDENEC, PIVKA
KOMORNI ZBOR MUSICA VIVA, TOLMIN

nedelja, 01.03.2020 SVETI PETER (kulturni dom) ob 17.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR LOPAR
VOKALNA SKUPINA ROŽMARINKE, PIVKA
MOŠKI PEVSKI ZBOR TABOR LOKEV
MOŠKI PEVSKI ZBOR VINOGRAD VRTOVIN
ŽENSKA PEVSKA SKUPINA KALINA, ILIRSKA BISTRICA
MEŠANI PEVSKI ZBOR ADRIATIC, HRVATINI
MEŠANI PEVSKI ZBOR “CANTO ERGO SUM”, TOLMIN

nedelja, 01.03.2020 POSTOJNA (kulturni dom) ob 17.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR DU CERKNO
MEŠANI PEVSKI ZBOR ENCIJAN, PULA
MOŠKI PEVSKI ZBOR ANTON KLANČIČ, MIREN
ŽENSKI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ, DOLENJA TREBUŠA
MOŠKI PEVSKI ZBOR DORNBERK
KOMORNI ZBOR IPAVSKA, VIPAVA

petek, 06.03.2020 KORTE (zadružni dom) ob 20.00 uri
PEVKE LJUDSKIH PESMI KD KRAŠKI ŠOPEK, SEŽANA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR SPODNJA IDRIJA
MEPZ MAESTRAL KOPER
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA VOGRINKE, VOGRSKO
VOKALNA SKUPINA VANDA KRIŽAJ, OREHEK
MOŠKI PEVSKI ZBOR KAZIMIR NANUT KANAL
MOŠKI PEVSKI ZBOR SREČKO KUMAR, KOJSKO

petek, 06.03.2020 TRST (Marijin dom v ulici Risorta) ob 20.00 uri
KANTADORE, GRADIN
MOŠKI PEVSKI ZBOR DELFIN, IZOLA
MEŠANI PEVSKI ZBOR AVGUST ŠULIGOJ DU ILIRSKA BISTRICA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR AJDA, UMAG
MEŠANI PEVSKI ZBOR ZDRAVKO MUNIH, MOST NA SOČI
MOŠKI PEVSKI ZBOR NAPEV BATUJE

sobota, 07.03.2020 SOVODNJA-Benečija, (dvorana bivše osnovne šole) ob 20.00 uri
UČITELJSKI PEVSKI ZBOR DOTIK, HRPELJE KOZINA
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA RUPA PEČ
MOŠKI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ DOLENJA TREBUŠA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ZARJA, SELA NA KRASU
VOKALNA SKUPINA SLAVNA, SLAVINA
MEŠANI PEVSKI ZBOR SVETA LUCIJA, PORTOROŽ

sobota, 07.03.2020 KRIŽ pri TRSTU (cerkev Povišanja sv. Križa) ob 20.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR GEORGIUS, PIRAN
MEŠANI CERKVENI PEVSKI ZBOR SV. JERNEJ, OPČINE
MEŠANI PEVSKI ZBOR DURI COL
CERKVENI MEŠANI PEVSKI ZBOR ZVON, ILIRSKA BISTRICA
MEŠANI PEVSKI ZBOR HRAST, DOBERDOB

nedelja, 08.03.2020 HRPELJE (kulturni dom) ob 17.00 uri
CORO MISTO, MEŠANI PEVSKI ZBOR HALIETUM IZOLA
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA JEZERO DOBERDOB
MEŠANI PEVSKI ZBOR KD ALOJZ KOCJANČIČ, PUČE-KOŠTABONA
SLOVENSKI LOVSKI PEVSKI BOR DOBRDOB
MOŠKI PEVSKI ZBOR PROVOX, NOVA GORICA
MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALA, KOPER

sobota, 14.03.2020 LONJER (športno kulturni center) ob 20.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR JANEZ SVETOKRIŠKI, VIPAVSKI KRIŽ
ŽENSKI PEVSKI ZBOR U3O PRISTAN, KOPER
MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA ŠEMPAS
MEŠANI PEVSKI ZBOR KLASJE, BUKOVICA VOLČJA DRAGA
MEŠANI PEVSKI ZBOR PLANINSKA ROŽA, KOBARID
MOŠKI PEVSKI ZBOR VESNA, KRIŽ

sobota, 14.03.2020 KNEŽAK (Osnovna šola) ob 19.00 uri
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROŽA PORTOROŽA
MOŠKI PEVSKI ZBOR TRIGLAV TRENTA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR KRAS OPATJE SELO
MOŠKI PEVSKI ZBOR SKALA, GABRJE
MEŠANI PEVSKI ZBOR FRAN VENTURINI, DOMJO
ŽENSKI PEVSKI ZBOR KUD IRIS BUKOVO
TRŽAŠKI PARTIZANSKI PEVSKI ZBOR PINKO TOMAŽIČ, TRST

nedelja, 15.03.2020 TRBIŽ (občinski kulturni center)
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ISKRA, BOVEC,
VOKALNA SKUPINA LIŠKA DEKLETA, LIG
IDRIJSKI NEOKTET
MOPZ FOLTEJ HARTMAN, PLIBERK
MEPZ SPD RADIŠE
VOKALNA SKUPINA KLIKA, ŽELEZNA KAPLA
MOŠKI PEVSKI ZBOR FANTJE IZPOD GRMADE, DEVIN-NABREŽINA

petek, 20.03.2020 ŠTANDREŽ (cerkev sv.Andreja apostola) ob 20.30 uri
ZDRUŽENI ZBOR ZCPZ TRST
MEŠANI PEVSKI ZBOR ANTON MARTIN SLOMŠEK, ZAGREB
ŽUPNIJSKI ZBOR SVETEGA URBANA GODOVIČ
GORIŠKI KOMORNI ZBOR
MEŠANI PEVSKI ZBOR POSTOJNA

sobota, 21.03.2020 JASEN (vaški dom) ob 19.00 uri
PEVCI LJUDSKIH PESMI KD BORJAČ, SEŽANA
MEŠANI PEVSKI ZBOR TONČKA ČOK, LONJER
MOŠKI PEVSKI ZBOR JEZERO, DOBERDOB
ŽENSKI PEVSKI ZBOR JEZERKE, ZAGORJE
ŽENSKI PEVSKI ZBOR DANICA, VRH
MOŠKI PEVSKI ZBOR KROMBERŠKI VODOPIVCI
CHORUS 97 MIREN

sobota, 21.03.2020 COL (osnovna šola) ob 20.00 uri
DRAMSKO PEVSKA SKUPINA ZARJA, AJDOVŠČINA
MOŠKA VOKALNA SKUPINA ZGUN, ŠMIHEL
MOŠKA VOKALNA SKUPINA CERKLJANSKI ZVEN, CERKNO
KOŠANSKI OKTET
VOKALNA SKUPINA ARDEO, ŠEMPAS
PORTOROŠKI ZBOR
VOKALNA SKUPINA RADOST, GODOVIČ

sobota, 21.03.2020 JAMLJE (sedež društva AŠKD Kremenjak) ob 20.00 uri
VOKALNA SKUPINA GADIČKE, POLJUBINJ
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA BARKOVLJE
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ŽAREK PLANOTA, SLAP OB IDRIJCI
MOŠKI PEVSKI ZBOR PERGULA, SV.PETER
MEŠANI PEVSKI ZBOR NOVA GORICA
MOŠKI PEVSKI ZBOR POLJUBINJ

nedelja, 22.03.2020 GORICA (kulturni center Lojze Bratuž) ob 17.00 uri
VOKALNA SKUPINA FLANCE, KNEŽA
MOŠKI PEVSKI ZBOR KRAS, OPATJE SELO
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA DEVE, OŠ KOPER
VOKALNA SKUPINA MAVRICA, POSTOJNA
MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA BAZOVICA
MOŠKI PEVSKI ZBOR RAZPOTJE, COL
MEŠANI PEVSKI ZBOR F. B. SEDEJ, ŠTEVERJAN

sobota, 28.03.2020 ŠTANDREŽ (kulturni dom Andrej Budal) ob 20.00 uri
LJUDSKE PEVKE KD MANDRAČ KOPER
HRUŠIŠKI FANTI
MOŠKI PEVSKI ZBOR GOLOBAR, BOVEC
ŽENSKI PEVSKI ZBOR IVAN RIJAVEC, ČRNI VRH NAD IDRIJO
MOŠKI PEVSKI ZBOR FRANC ZGONIK, BRANIK
KOMORNI DEKLIŠKI ZBOR VOX ILIRICA, ILIRSKA BISTRICA

sobota, 28.03.2020 ŠEMPAS (kulturni dom) ob 20.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENEC-SLAVEC, BORŠT-RICMANJE
MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENSKI DOM ZAGREB
VOKALNA SKUPINA TAMARISKA, IZOLA
FANTOVSKI PEVSKI ZBOR UP PEF, KOPER
DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR UP PEF, KOPER
MOŠKI PEVSKI ZBOR POBJE, ČRNI VRH

nedelja, 29.03.2020 ŠKEDENJ/TRST (cerkev sv. Lovrenca) ob 16.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR AmorVincit, NOVA GORICA
BARSKI OKTET, BARDO
VOKALNA SKUPINA ŽENE IZ DORNBERKA
MEŠANI PEVSKI ZBOR PRIMORJE AJDOVŠČINA
MEŠANI PEVSKI ZBOR DIVAČA
VOKALNA SKUPINA VINIKA, GORIŠKA BRDA

sobota, 04.04.2020 PIVKA (osnovna šola) ob 19.00 uri
ŽENSKI PEVSKI ZBOR Anima UNITRI NOVA GORICA
OKTET ROŽMARIN, KOSTANJEVICA NA KRASU
MOŠKI PEVSKI ZBOR TABOR OPČINE
ŽENSKI PEVSKI ZBOR MIRTA, IZOLA
MOŠKI PEVSKI ZBOR IZOLA
MOŠKI PEVSKI ZBOR VASILIJ MIRK PROSEK – KONTOVEL
PRIMORSKI AKADEMSKI PEVSKI ZBOR, VINKO VODOPIVEC, LJUBLJANA

sobota, 04.04.2020 VRTOVIN (dvorana krajevne skupnosti) ob 20.00 uri
VOKALNA SKUPINA ZIMZELEN, NOVA GORICA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR MORJE, U30 IZOLA
MOPZ F. B. SEDEJ, Števerjan
MEŠANI PEVSKI ZBOR ŠTANDREŽ
MEŠANI PEVSKI ZBOR SKALA SLOVAN GROPADA PADRIČE
KOMORNI ZBOR ARIMA, POSTOJNA
KOMORNI ZBOR GRGAR

nedelja, 05.04.2020 ŠKOFIJE (kulturni dom) ob 17.00 uri
MEŠANI PEVSKI ZBOR ULKA, ANKARAN
MOŠKI PEVSKI ZBOR SLAVNIK, HRPELJE
KOMORNI PEVSKI ZBOR ZVEZE SLOVENCEV NA MADŽARSKEM
MEŠANI PEVSKI ZBOR DREŽNICA
MOŠKI PEVSKI ZBOR DRAGOTIN KETTE, ILIRSKA BISTRICA
VOKALNA SKUPINA LIJAK 1883 VOGRSKO
MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALCA, KOPER

nedelja, 05.04.2020 GRGAR (kulturni dom Grgar) ob 17.00 uri
MOŠKI PEVSKI ZBOR SVETI ŠTEFAN, VIPAVA
MEN SE LUŠTA PET, IDRIJA
ZDRUŽENI MEŠANI PEVSKI ZBOR REPENTABOR
MEŠANI PEVSKI ZBOR DU IDRIJA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR CERKLANKE, CERKNO
MEŠANI PEVSKI ZBOR VRTOJBA
MEŠANI PEVSKI ZBOR RDEČA ZVEZDA, ZGONIK

sobota, 18.04.2020 PROSEK ( kulturni dom Prosek-Kontovel) ob 20.00 uri
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ZVEZE DRUŠTEV UPOKOJENCEV MO KOPER
ŽENSKA PEVSKA SKUPINA DEKLETA IZ ŠKOFIJ
MOŠKI ZBOR ŠTMAVER
MEŠANI PEVSKI ZBOR KOŠANA
MOŠKI PEVSKI ZBOR VALENTIN VODNIK, DOLINA
OKTET ALJAŽ, SVETI ANTON

sobota, 18.04.2020 ČRNI VRH (dvorana KUD Sloga) ob 20.00 uri
DRUŠTVO ŽENA MIREN OREHOVLJE
MOŠKI PEVSKI ZBOR PIVKA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR TICE, SPODNJA IDRIJA
MEŠANI PEVSKI ZBOR SEŽANA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROŽE, NOVA GORICA
VOKALNI ANSAMBEL REUNION, NOVA GORICA

sobota, 18.04.2020 KROMBERK (dom kulture Kromberk)
ŽENSKI PEVSKI ZBOR SUDG GORICA
MEŠANI PEVSKI ZBOR TRIGLAV SPLIT
ŽENSKI PEVSKI ZBOR PROSEK – KONTOVEL
ŽENSKA PEVSKA SKUPINA TUŠČAK BAČ
FANTJE POD LATNIKOM
MEŠANI PEVSKI ZBOR DR. FRANČIŠEK LAMPE, ČRNI VRH NAD IDRIJO

nedelja, 19.04.2020 CERKNO (osnovna šola) ob 17.00 uri
ŽENSKI PEVSKI ZBOR STRMICA DU ROŽNA DOLINA
MOŠKA VOKALNA SKUPINA LIPA, BAZOVICA
MOŠKI PEVSKI ZBOR POBRATIMIJA, NOVA GORICA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR VEČERNICA, AJDOVŠČINA
MEŠANI PEVSKI ZBOR SENOŽEČE
MOŠKI PEVSKI ZBOR ŠEMPETER
MEŠANI PEVSKI ZBOR JACOBUS GALLUS, TRST

nedelja, 19.04.2020 UMAG (občinsko gledališče) ob 19.00 uri
ENSEMBLE ROMJAN, RONCHI
ŽENSKI PEVSKI ZBOR SANJE, NOVA GORICA
LOVSKI PEVSKI ZBOR DEKANI
MEŠANI PEVSKI ZBOR MAČKOLJE
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA KORALA, KOPER
MEŠANI PEVSKI ZBOR LOJZE BRATUŽ, GORICA

nedelja, 19.04.2020 SENOŽEČE (osnovna šola) ob 17.00 uri
PEVCI LJUDSKIH PESMI FD VAL PIRAN
ŽENSKI PEVSKI ZBOR IVAN GRBEC, TRST
MEŠANI PEVSKI ZBOR BURJA DU POSTOJNA
ŽENSKI PEVSKI ZBOR SINJI GALEB DU IZOLA
MEŠANI PEVSKI ZBOR JOŽE SREBRNIČ, DESKLE
VOKALNA SKUPINA PRIMORSKO, MAČKOLJE
MEŠANI PEVSKI ZBOR BRNISTRA, SV.ANTON

nedelja, 26.04.2020 TRENTA (Info središče TPN dom Trenta) ob 17.00 uri
SKUPINA LJUDSKIH PEVK KORENINE, TOLMIN
MOŠKI PEVSKI ZBOR DRUŠTVA UPOKOJENCEV BERTOKI-PRADE
ŽENSKI PEVSKI ZBOR DU PIVKA
MOŠKI PEVSKI ZBOR IVANA LAHARNARJA, ŠENTVIŠKA PLANOTA
FANTJE SPOD KARLOVICE, PREGARJE
ŽENSKA VOKALNA SKUPINA ŠMIHEL
KLAPA PLANTA, VIPAVA

nedelja, 26.04.2020 ZAVARH (cerkev sv. Florjana) ob 15.30 uri
ŽENSKI PEVSKI ZBOR KD KORTE
OKTET SOTOČJE
MEŠANI PEVSKI ZBOR S PLANIN, BOVEC
NONET PRIMORSKO, MAČKOLJE
VOKALNA SKUPINA KRESNIK
MOŠKI PEVSKI ZBOR LIPA RAVNICA

About the Author: